Zmäkčovač vody IQ Soft 18 (MIDI)

Väčší katexový zmäkčovač vhodný do menších priestorov pre 3-4 člennú domácnosť.

Rozmery (Výška x Šírka x Hĺbka): 72,8 x 28 x 54 cm

Objem katexu: 18 l

1 199,00 €

Chemické zmäkčovače vody na 100% vyriešia problémy spojené s tvrdou vodou!

Chemické zmäkčovače vody používajú technológiu výmeny iónov vápnika a horčíka a ich nahrádzanie iónmi sodíka. Voda prechádzajúca zmäkčovačom, prúdi cez vrstvu katexu kde dochádza k výmene iónov a jej zmäkčeniu. V nastavených intervaloch automatická riadiaca jednotka spustí regeneráciu zmäkčovača vody, kde dochádza k preplachu katexu soľným roztokom. Všetky chemické zmäkčovače vody v našej ponuke sú plne automatizované s jednoduchou údržbou - užívateľ iba raz za čas doplní spotrebovanú tabletovanú soľ.

Malé rozmery – veľký výkon

Zmäkčovač vody IQ Soft je vývojovo najnovší produkt od belgickej spoločnosti Pentair. Kompaktné rozmery v kombinácii s najmodernejšou technológiou modelu IQ Soft prinášajú skutočnú revolúciu v odvetví úpravy vody. Žiadna iná úpravňa vody vám neponúkne porovnateľné špičkové parametre a komfortnú inštaláciu. V priebehu celého vývoja bol kladený dôraz na jednoduchú inštaláciu a údržbu.

  • Bezmotorová solenoidová riadiaca hlava, bez potreby servisných prehliadok a údržby.
  • So šírkou 28 cm a hĺbkou 43 cm môže byť IQ Soft Mini inštalovaný vo veľmi úzkych priestoroch. Vzhľadom k tomu, že kryt na doplnenie regeneračnej soli môže byť odstránený bez nadvihnutia, nie je tým obmedzená požadovaná inštalačná výška. IQ Soft Micro a Mini sú ideálne pre inštaláciu pod kuchynský drez.
  • Ovládací panel môže zostať na prístroji i pri odstránení krytu, čo umožňuje testovať riadiaci ventil v priebehu údržby.
  • Koleno prepadu je zapustené do nádoby na regeneračnú soľ.
  • Rada IQ Soft je vybavená dvojriadkovým podsvieteným displejom, ktorý umožňuje výbornú čitateľnosť i v najtmavších miestach.
  • Signalizácia množstva soli Vás vizuálne informuje, kedy je potrebné skontrolovať hladinu soli