O nás... či o mne?

Podnikať som začal v roku 2007 ešte počas štúdia environmentálneho manažmentu na TUKE. Moje podnikanie začalo otvorením jedného z prvých E-shopov s vodnými filtrami na Slovensku (Osmoza.sk). Po 2 rokoch som popri E-shope otvoril aj kamennú prevádzku: 1. SHOWROOM s vodnými filtrami na Slovensku v obchodnom centre BETA v Košiciach.

V roku 2012 sme v spolupráci s nadaným kolegom (Martin Helcmanovský) vytvorili projekt Aqualín. Aqualín je ľadový medvedík, ktorý bol vytvorený pre deti do škôl a škôlok, aby sme deti naučili zábavnou formou piť čistú vodu. Projekt bol síce braný veľmi pozitívne ale nepodarilo sa nám nájsť vhodný spôsob financovania a tiež sme sa nestretli s podporou inštitúcií, ktoré by mohli tento projekt financovať. Na projekte sme veľmi intenzívne pracovali 3 roky a som presvedčený že jeho čas ešte príde...

Na základe reálnych dlhoročných skúseností s ionizovanou vodou a jej zdravotnými účinkami, ktoré potvrdzovali všetci moji zákazníci, som sa rozhodol venovať sa na plno tejto vode. Vytvoril som značku IOVA a zaregistroval ®. Po 2 rokoch práce na IOVE sa naskytla príležitosť na prenájom jedinečného priestoru v najkrajšej uličke v Košiciach, ktorú som nemohol odmietnuť a po roku prestavby priestorov a príprav... sme v roku 2016 spolu s mojími šikovnými spolupracovníkmi otvorili 1. VODNÉ BISTRO na SVETE v ktorom nájdete IOVU, ionizátory vody a tiež SHOWROOM na úpravu vody OSMOZA.sk.